ReportażeREPORTAŻ ŚLUBNY ANI I MATEUSZA
Ania i Mateusz to para z niesamowitą energią! Poznaliśmy ich przeszło rok temu i już wtedy wiedzieliśmy, że świetnie będzie nam się razem pracowało. Intuicja nas nie zawiodła! Fotografowanie ich wyjątkowego dnia było czystą przyjemnością, a po zakończeniu pracy czuliśmy się jakbyśmy wracali do domu z wesela dobrych znajomych:) A to relacja z ich pięknej, ślubnej historii.

Plener ślubny Kasi i Tomka
Słońce, plaża, mnóstwo uśmiechu i wielkie uczucie dwojga niesamowitych ludzi - tak w skrócie można opisać sesję plenerową Kasi i Tomka. A w tle niezawodna Warszawa, jako miasto o wielu, zaskakująco różnych obliczach. Czasem wcale nie trzeba jechać daleko, żeby było pięknie:)

Aneta i Bronisz - Reportaż ślubny
Anetę poznaliśmy ponad roku temu, kiedy świadkowała na ślubie Gosi i Dominika. To przesympatyczna, uśmiechnięta dziewczyna, która od początku wpadła nam w nasze fotograficzne "oko":)

Reportaż ślubny Kasi i Tomka
Kiedy poznaliśmy Kasię i Tomka, na kilka miesięcy przed ich uroczystością, zrobili na nas niesamowite wrażenie stopniem zaawansowania w swoich ślubnych przygotowaniach.

Sesja panieńska Anety

REPORTAŻ ŚLUBNY MARTY I ŁUKASZA
Sobota 9 stycznia 2016 r. była dla nas wyjątkowo pracowitym dniem – dlaczego, dowiecie się już wkrótce:) Zapraszamy do obejrzenia reportażu.

Reportaż ślubny Gosi i Dominika
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kameralnej i bardzo rodzinnej uroczystości przesympatycznej pary - Gosi i Dominika

Reportaż ślubny Marty i Tomka
Wspaniała, non stop uśmiechnięta para, świetni goście i zabawa do białego rana – oto przepis na udany reportaż ślubny:) Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją ze ślubu oraz z wesela Marty i Tomka!

Sesja narzeczeńska Marty i Tomka
Zapraszamy do obejrzenia relacji z sesji narzeczeńskiej Marty i Tomka, którą w całości realizowaliśmy w Magdalence pod Warszawą.

PLENER ŚLUBNY SYLWII I KUBY
Palmy, słońce i gorące piaski, a w środku oni – zakochani, rozmarzeni i trochę zwariowani;) Zapraszamy do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z pleneru ślubnego Sylwii i Kuby.